Prosba o pomoc

Milí žiaci, rodičia, všetci naši stravníci a priatelia našej školy,

chceme Vás touto cestou požiadať o pomoc.

Každý rok sa v našej školskej jedálni snažíme niečo vylepšiť, doplniť, zmodernizovať, skrášliť. Robíme to v prvom rade pre Vaše (a vlastne aj naše) deti, pre všetkých našich stravníkov a aj pre zlepšenie pracovných podmienok našich zamestnancov. Určite by ste privítali zlepšenie kultúrneho prostredia jedálne, aby Vašim deťom ešte viac chutilo. Preto už dlhší čas plánujeme zmodernizovať výdajné okienka v jedálni tak, aby si stravníci mohli naraz odniesť kompletný obed: polievku, hlavné jedlo, šalát, nápoj, ovocie. Na takúto realizáciu však potrebujeme viac financií, preto sme sa rozhodli zapojiť do súťaže o Grant Nadácie RZ – Obnov si svoju jedáleň. Cieľom tejto súťaže je spojiť čo najviac ľudí pre dobrú vec a podporiť našu výzvu zverejnenú tu: www.ludialudom.sk/vyzvy/2992.

Ak sa nám podarí osloviť čo najviac ľudí a získať najviac darcov (nie darov) a vyhráme prvé miesto, nadácia nás podporí sumou až 5.000 €. Druhé miesto je ocenené sumou 3.000 € a tretie 2.000 €. Samozrejme, vyplatené nám budú aj všetky Vami poukázané a nami nazbierané dary.

Súťaž končí 20. februára 2016, avšak z časových dôvodov Vás prosíme o skoršie darovanie, aby sme nadácii stihli zaslať zoznamy v prípade, že požiadate o registráciu a platbu u nás.

Staňte sa preto našim darcom pre dobrú vec a podporte nás.

Darcom je každý, kto sa zaregistruje sa na stránke www.ludialudom.sk  a prostredníctvom tohto portálu nám pošle svoj dar – finančný príspevok v akejkoľvek  výške (minimálne 1 €, no môže byť aj viac) – elektronicky priamo cez internetbanking alebo úhradou platobnou kartou. Darca je v systéme generovaný poukázanou platbou z čísla účtu, preto nezabudnite: ak máte viac účtov, darcom môže byť aj dieťa/deti, obaja rodičia, starí rodičia, priatelia, známi. Stačí, ak platbu poukážete z iného účtu, takže platí rovnica: 1 darca = 1 registrácia = 1 platba cez elektronické bankovníctvo (z jedného účtu).

V prípade, že nám chcete pomôcť a dať nám napríklad 4 dary po 1 € (alebo aj viac), ale nemáte toľko účtov (napr. ocko, mamka, dcéra, syn), prípadne nie ste zdatní v internete alebo jednoducho nemáte čas, stačí, ak vyplníte nasledovnú návratku a Vami darovanú sumu nám v hotovosti doručíte do kancelárie ŠJ. My vás zaregistrujeme a v zmysle pokynov nadácie Váš dar (dary) vložíme na účet tak, aby bol zaregistrovaný každý samostatne.

Pokyny na druhej strane môžete mailom rozoslať aj svojim známym a požiadať ich v našom mene o pomoc.

Prosíme Vás, pomôžte nám spojiť sa pre dobrú vec, ktorú ocenia Vaše/naše deti, všetci stravníci a naši zamestnanci.

Akékoľvek informácie Vám podá ved. ŠJ p. Jurišicová, tel. č. 045/6725214 alebo mailom na sjzsjan@gmail.com .

S poďakovaním : Mgr. Marek Baláž, riaditeľ školy

Dana Jurišicová, vedúca ŠJ