vitajte

dopravnaVážení rodičia a priatelia školy,

dovoľujeme si Vás oboznámiť s plánovanou aktivitou – hliadkovacou činnosťou žiakov našej školy, ktorú začneme realizovať od 04.02.2020 v areáli školy – školský dvor. Hliadkovacia činnosť bude zameraná na nedovolený vstup motorových vozidiel do areálu školy, okrem zamestnancov školy a zásobovania. Aj napriek dopravnej značke, ktorá upozorňuje vodičov na zákaz vjazdu, stretávame sa často s ich neoprávneným vjazdom.

Cieľom tejto aktivity je:

1. Praktická výučba dopravnej výchovy

2. Dodržiavanie zásad rešpektujúcej komunikácie „Rešpektovať a byť rešpektovaný“

3. Zabezpečenie bezpečného pohybu detí v areáli školy

Pokiaľ je pre Vás potrebné vojsť do areálu školy, súhlas vydáva riaditeľ školy Mgr. Marek Baláž. Po dohode Vám bude vystavená parkovacia karta.

Ďakujeme Vám a zároveň veríme, že budete rešpektovať túto činnosť a oceníte našu snahu o dopravnú výchovu a hlavne doprajete našim deťom, aby sa mohli bezpečne hrať na školskom dvore.