Výchovný poradca: Mgr. Zuzana Juráková (zuza.jurakova@centrum.sk)

KONZULTAČNÉ HODINY

UTOROK 10.00 - 12.00 hod.

(príp. podľa individuálnej dohody)

Vážení rodičia,

podrobné informácie o Testovaní 9, podmienkach prijatia žiakov na stredné školy a podávaní prihlášok Vám budú poskytnuté na spoločnom stretnutí v novembri.

Záujem žiakov ôsmeho ročníka o štúdium na bilingválnych gymnáziách (príp. iných školách s bilingválnym štúdiom) bude včas zisťovaný výchovnou poradkyňou.

Rodičia žiakov končiacich v nižšom ročníku budú výchovnou poradkyňou individuálne oboznámení o reálnych možnostiach stredoškolského štúdia pre ich dieťa.

Rodičia žiakov piateho ročníka, ktorí majú záujem, aby ich dieťa študovalo na osemročnom gymnáziu, by mali včas osloviť triednych učiteľov a výchovnú poradkyňu.

Všetky prípadné otázky a problémy je možné vyriešiť v čase konzultačných hodín alebo v termíne podľa vzájomnej dohody, príp. telefonicky či e-mailom.