Deň matiek na krúžku šikovných rúčok

Tak ako po iné roky, aj tento rok oslavujú druhú májovú nedeľu naše mamičky Deň matiek. Pri tejto príležitosti sme im v rámci krúžku Šikovné ručičky vyrábali malý darček – srdiečko.

Pri zhotovovaní darčeka nám ochotne pomáhala mamička Ronyho  z 1.C, pani Bujnová. Okrem vlastných šikovných rúk, ktorých dôkazom sú krásne dekorácie, ktoré vyrába, priniesla so sebou všetok potrebný materiál a pomôcky – látky, šijacie potreby, žehličku a všetko potrebné k zhotoveniu takéhoto srdiečka. Deti s chuťou strihali, žehlili, vypĺňali a zošívali...... práca im išla od ruky. Spokojné so svojou prácou si hrdo odnášali domov to “svoje srdiečko“  pre mamičku. Veď čo krajšie a vzácnejšie im môžu darovať, ako vlastne zhotovený darček.

Ďakujeme pani Bujnovej za pomoc a ochotu s akou prispela k spríjemneniu tohto popoludnia.

Vedúca krúžku M. Giláňová