„Jednotka“ priniesla radosť do Domény

V pondelok 19. decembra žiaci zo Základnej školy na Ulici Dr. Janského navštívili Doménu.

Šiestaci si pre klientov tohto zariadenia pripravili kultúrny program, ktorý sa niesol v duchu Vianoc.

Michaela Dekýšová, žiačka 6. C triedy: „Som veľmi rada, že sme dostali pozvanie vystúpiť s kultúrnym programom. Bolo to želanie našej pani učiteľky Rozenbergovej, ktorá v októbri tragicky zahynula.“

Účinkovanie v Doméne sa páčilo aj Dominikovi Rajčanovi: „Boli sme hlboko dojatí úprimným privítaním v Doméne.“

I keď bol program pripravený pre klientov zariadenia, aj oni samotní sa pridali k žiakom a spoločne v ňom vystúpili. Nikola Šušková a Irenka Cicková: „Veľmi sa nám páčilo, že vianočné koledy a Tichú noc si pekne zaspievali s nami priatelia z Domény. Sú úžasní, vďační a pracovití. Dostali sme od nich aj darčeky, ktoré vlastnoručne urobili.“

Mgr. Soňa Foltánová