Vynovili sme cez prázdniny

ZREKONŠTRUOVANÁ ATLETICKÁ DRÁHA

Po rokoch čakania sa nám konečne podarilo obnoviť bežeckú dráhu. Obnovil sa 250 metrový bežecký ovál, pričom vznikol priestor aj na 100 metrovú bežeckú dráhu. Zrekonštruovaný je aj sektor skoku do diaľky a sektor pre vrh guľou. ÚPLNOU NOVINKOU v atletickom sektore je rozbežisko pre hod oštepom (granát, kriketka) ako aj tréningový kopec pre šprintérov. Veľkú zásluhu na obnove tohto atletického areálu má mesto Žiar nad Hronom a Technické služby- Žiar nad Hronom, a.s.  (fotografie)

HRACIE STOLY

V priestoroch chodieb školy tento rok pribudli aj hracie stoly. Dva stoly pre stolný tenis, jeden menší stôl pre stolný tenis, jeden pre stolný futbal a jeden pre stolný hokej. Peniaze sme získali z výťažku benefičného koncertu a vďaka rodine Chylikových. (fotografie)

ROZŠÍRENÝ VESTIBUL a zatraktívnené steny chodieb  (fotografie)