Staň sa tvorcom

Žiaci 7.A triedy zvládli výzvu TUBAPACKU

a mesta Žiar nad Hronom excelentne

Súťaž „Staň sa tvorcom“ podporujúca rozvíjanie technických zručností, talent a sebavedomie žiakov 6. a 7. ročníka bola vyhlásená mestom Žiar nad Hronom a spoločnosťou TUBAPACK a.s. v spolupráci s Centrom voľného času. Do súťaže sa naša škola zapojila tromi súťažnými výtvormi pod vedením p. uč. Bónu, p. uč. Ivanovej a p. uč. Jurákovej. Spoločnosť TUBAPACK doručila každému súťažnému kolektívu 1831 hliníkových túb v troch rôznych veľkostiach, z ktorých žiaci 6.A, 7.A a 7.B triedy vytvorili dominanty mesta.

Kolektív 7.A triedy sa stal autorom najlepšieho výtvoru a v súťaži obsadil fantastické 1. miesto. Žiaci z dodaného materiálu vytvorili erb mesta Žiar nad Hronom a získali 1000 € na výlet do Vida parku v Brne. Týmto by sme sa chceli poďakovať vyhlasovateľom a organizátorom súťaže za príležitosť prejaviť kreativitu a šikovnosť našich žiakov, ktorí si výrobu dominanty mesta užili a samozrejme si užijú aj výhru. Víťazstvo v súťaži si cenia a sú radi, že sa mohli byť jej súčasťou.

Ďakujeme pekne

Súťažné výrobky

Fotografie z vyhodnotenia súťaže nájdete na stránke CVČ

Článok na stránke mesta Žiar nad Hronom nájdete tu