Prekvapenie na Jednotke

Dobrý anjel odmenil deti

Na Vianoce patríme k sebe,  spievali sme na benefičnom koncerte. Tiež sme v piesni počuli, že všetci sa zvítame - bratia, sestry, otcovia, mamy, z východu na západ, z juhu na sever.

Dňa 17.12.2018 prišiel do našej školy poslanec mestského zastupiteľstva v Žiari nad Hronom a člen rady školy p. Emil Vozár, ktorý sa stretol s “dobrým anjelom”, zvítal sa s mohými z nás a odmenil deti, ktoré dostali pozvánku od “dobrého anjela” za ich príkladnú prácu.

Nevieme, či  prišiel práve z východu alebo zo západu, ale určite to bolo veľmi príjemné stretnutie.

Reportáž ATV nájdete tu

Poslanecká kapustnica

Mať srdce na správnom mieste, urobiť niečo len tak pre dobrú vec a mať z toho úžasný pocit.

To už chce človeka s veľkou dávkou empatie, ohľaduplnosti, odhodlania

a niekedy aj človeka s dobrými organizačnými schopnosťami.

Ďakujeme opäť p. Emilovi Vozárovi, poslancom mestského zastupiteľstva a všetkým, ktorí prispeli na dobrú vec.

Finančný výťažok 400 eur z predaja mestskej kapustnice dňa 18.12.2018 venovalo mesto Žiar nad Hronom na charitatívny účel - podporu osamelého rodiča, ktorý má v opatere zdravotne oslabené dieťa - našu žiačku Moniku.

Finančný výťažok slávnostne odovzdali Ing. Emil Vozár, Ing. Mária Biesová a PaedDr. Veronika Balážová.