VIII.C na výlete

Dňa 20. júna 2016 sa naša trieda vybrala na koncoročný výlet. Naša cesta najprv smerovala do Tricklandie v Starom Smokovci. Cesta bola dlhá, no všetci sme sa tešili ako to tam bude vyzerať a ako to všetko prebehne. Po príchode nás pani, ktorá tam pracovala, informovala o správaní sa  a správnosti fotografovania, aby to všetko následne vyzeralo na fotkách dobre. Bolo to zaujímavé a neuveriteľné, lebo maľby na fotografiách vyzerali 3D a úžasne. Zaujímavé bolo aj bludisko zo zrkadiel. Všetci sme si to užili a spoločne sme sa z Tricklandie vybrali do Kontaktnej ZOO v Liptovskom Mikuláši. Pri vstupe do ZOO sme obdržali potravu, ktorou sme mohli kŕmiť zvieratá. Pri niektorých bolo možné sa aj odfotiť a pohladkať. Boli tam zaujímavé zvieratá, napr. klokan, malý medvedík Kubo, hady, chameleón, vtáky, kozy a pod. Niektorí si vyskúšali aj jazdu na koni. Po celej obhliadke sme sa rozlúčili so zvieratkami a vybrali sa do Banskej Bystrice, kde sme sa spoločne najedli v Mc Donalde a tým zakončili tento deň. Bolo to všetko pekné a zaujímavé. Ďakujeme našej triednej, pani učiteľke Sliackej, že nám to umožnila. Veľmi sa nám to páčilo.

Isabel Di Carlo & VIII.C