Výrobky 2011/2012

Pozrite si naše Art tričká, ktoré sme si vytvorili na túžobne očakávané prázdniny.

Nechceme ísť do koša

Ja som kúsok papiera
a ja zbytok látky,
nechceme ísť do koša,
náš život bol krátky.

Ja som obal z mliečka,
ja krabička malá,
na poličke ozdobená
rada by som stála.

Pripravte si, deti, rúčky,
hoc i celkom malé,
spravte si z nás niečo pekné,
nech žijeme ďalej.

Pripomenuli sme si Deň mlieka a deti v oddeleniach vypracovali pekné plagáty.

Mamka moja zlatá, mamka, mamička,
tebe patrí táto prekrásna kytička.
Nech ti povie každý lupienok aj kvet,
že si mamička, môj celučičký svet.
                 Aj tento rok sme pre naše mamičky pripravili pekné darčeky.

Blíži sa Veľká noc! Aj my v ŠKD spolu s našimi pani vychovávateľkami sme sa na ňu pripravili a vytvorili takéto krásne veľkonočné dekorácie. Veselú Veľkú noc!

Dlho očakávané slniečko sme privítali pestrou jarnou výzdobou.

Koncom februára sme sa venovali skladaniu origami.

Centrum voľného času v Žiari nad Hronom dňa 23. februára 2012 slávnostne vyhodnotilo súťaž  ,,O najkrajšiu búdku a najkrajšie kŕmidlo pre vtáčiky". V kategórii B4 - búdka kolektívu ŠKD získalo naše IV. oddelenie p. vychovávateľky Mazan prvé miesto. Blahoželáme.

Fašiangové obdobie sa pomaly chýli ku koncu o čom svedčia aj naše oddelenia vyzdobené rozmanitými prácami detí, ktoré symbolizujú toto  obdobie. A keďže záver fašiangu ako každoročne bude patriť karnevalu, už teraz majú všetci plné ruky práce s prípravou výzdoby.

Aj tento rok 14. februára deti nezabudli na svojich rodičov a blízkych, ktorí ich každodenne zahŕňajú prejavmi lásky. Rozmanité valentínske darčeky s láskou pripravené našimi deťmi, potešili a vyčarili úsmev na tvári nejedného otecka, mamičky, starkej, starkého ale aj obľúbeného spolužiaka či spolužiačky.

Na našich budúcich prváčikov budú čakať aj takéto milé darčeky.

Pozrite si našu zimnú výzdobu v ŠKD.

Vianočné dekorácie v podobe ozdobných svietnikov, skladaných vianočných hviezd a stromčekov dopĺňajú zimnú výzdobu školy a vdychujú škole neodmysliteľnú sviatočnú atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov.

Aj naša škola už obliekla svoje zimné rúcho - vločky, snehuliaci, hviezdičky a stromčeky vytvorené šikovnými rukami našich detí už očakávajú príchod tej ozajstnej snehovej nádielky.

Očakávaný príchod Vianoc pripomínajú v priestoroch školy aj detské práce ,,Vianočných pohľadníc", ktoré symbolizujú čarovnú atmosféru Vianoc.

Vietor poletuje medzi stromami a zhadzuje na zem krásne sfarbené listy. Práve listy, ale i rôzne druhy prírodnín, šikovné ruky a kreativita našich detí, umožnili zahrať sa na aranžérov a vytvoriť veselé tekvicové dekorácie, ktoré nám pripomínajú krásny jesene. Za svoju šikovnosť boli deti odmenené vecnými cenami a perníkovou tekvičkou.

Jesennú náladu v našom ŠKD cítiť zo všetkých strán. O tom, že naše deti sú naozaj šikovné a majú fantáziu, svedčia aj tieto fotky. Veď posúďte sami.

Október - mesiac úcty k starším si tradične pripomenieme veselými zážitkami o našich starých rodičoch. Za ich lásku, starostlivosť pre nich radi zhotovíme pekné darčeky.

Naše deti inšpirované pútavou besedou s filatelistom pánom Adamovom, zapojili svoju fantáziu a tiež navrhli svoje poštové známky. Výsledkom ich práce je krásna nástenka "ZNÁMKY OČAMI DETÍ".

Jesenná fantázia - v jesenných mesiacoch sa naša škola a ŠKD obliekli do ,,jesenných šiat"

VÝROBKY 2015/2016

VÝROBKY 2014/2015