2.5.2012 | Čo vieš o hviezdach
- krajské kolo astronomickej súťaže 7. miesto - K. Purdeková (VIII.A) |
27.3.2012 | Čo vieš o hviezdach
- regionálne kolo astronomickej súťaže 1. miesto - K. Purdeková (VIII.A) |
19.4.2012 | Biologická olympiáda
- obvodné kolo Martin Mesiarik (VI.A) - 1. miesto |
12.4.2012 | Matematická olympiáda
- obvodné kolo Samuel GOcník (VI.A) - 4. miesto Tibor Michalov (VII.A) - 2. miesto Michaela Rišňovská (V.A) - 4. miesto Janka Frindtová (V.A) - 8. miesto |
30.3.2012 | Pytagoriáda
A. Tončík (VI.A), N. Páleniková (VI.A) - úspešní riešitelia |
17.3.2012 | Chemická olympiáda
- obvodné kolo Martina Hanzelová (IX.A), Lukáš Tóth (IX.A) - úspešní riešitelia |
9.2.2012 | Sudoku Natália Slašťanová (V.B) - 2. miesto, začiatočníci Kristína Sádovská (VI.A), Vanesa Kazárová (VI.A), Nicole Slezáková (VIII.A) - úspešní riešitelia, pokročilí Marošk Janšík (IX.C), Nora Páleniková (VI.A), Maroš Malatinec (VI.A) - úspešní riešitelia, začiatočníci |
7.2.2012 |
Geografická olympiáda, obvodné kolo Terézia Hromádková (VI.A) - 1. miesto Kristína Purdeková (VIII.A) - 1. miesto Dominika Hlaváčová (VIII.A) - 2. miesto Lukáš Tóth (IX.A) - 2. miesto |
7.2.2012 | Geografická olympiáda, obvodné kolo Michaela Rišňovská (V.A) - 1. miesto Janka Frindtová (V.A) - 4. miesto Peter Bahna (V.A) - 10. miesto |
9.12.2012 | Sudoku úspešní riešitelia: K. Sádovská (VI.A), V. Kazárová (VI.A), N. Slezáková (VI.A) - pokročilé M. Janšík (IX.C), N. Páleniková (VI.A), M. Malatinec (VI.A) - začiatočníci 2. miesto, zač. - N. Slašťanová (V.B), |
20.4.2012 | Európa v škole Sofia Tileschová (V.C) - 2. miesto, poézia Dominik Haring (VII.A) - 1. miesto, próza Ema Rudinská (VII.C) - 2. miesto, próza Monika Kráľová (VII.C) - 3. miesto, próza |
19.4.2012 | Hviezdoslavov Kubín - regionálne kolo Soňa Herková (IV.B) - prednes poézie, I. kategória |
3.4.2012 | Slávik Slovenska 2012 - okresné kolo Andrea Valušková (VIII.A) - 3. miesto Nina Krajčíková (I.C) - 2. miesto |
27.3.2012 | Spievam, spievaš - okresné kolo spev.
súťaže, ľudová pieseň Nina Krajčíková (I.C) - 2. miesto Veronika Benčová (VI.D) - 2. miesto Andrea Valušková (VIII.A) - čestné uznanie |
27.3.2012 | Spievam, spievaš - okresné kolo spev.
súťaže, umelá pieseň Karin Kucbelová (VI.D) - 2. miesto |
7.2.2012 | Dejepisná olympiáda, obvodné kolo Magdaléna Danková (IX.A) - 1. miesto, postupuje na kraj Marina Hanzelová (IX.A) - 2. miesto, postupuje na kraj Kristína Purdeková (VIII.A) - 1. miesto, postupuje na kraj Patrik Hudec (VI.D) - 3. miesto |
17.1.2012 | Olympiáda v anglickom jazyku - okresné
kolo Magdaléna Danková (IX.A) - 3. miesto |
16.12.2011 | Takto vidím políciu ja, výtvarná súťaž Radka Rosembergová (IX.A) - 3. miesto |
13.12.2011 | Šaliansky Maťko - okresné kolo v
prednese slov. povesti Soňa Herková (IV.B) - 1. miesto, 2. kategória Simona Repiská (VII.A) - 3. miesto, 3. kategória |
25.10.2011 | Mám svojich starkých veľmi rád Katarína Slezáková (VIII.B) - 1. miesto |
14.10.2011 | Škultétyho rečňovanky (celoslovenská
súťaž) Jana Frindtová (V.A) - 1. miesto |
8.10.2011 | Tak píšem ja Jana Frindtová (V.A) - 1. miesto |
6.10.2011 | Mesto, strom a človek, Deti lesu, les deťom V. Hrmová, N. Koštenská, Z. Urbanská. A. Gunár, A. di Carlo, J. Čajági, M. Dérer, M. Lipták, J. Kubík (V.B) - 2. miesto A. Vitteková, A. Cígerová, N. Slašťanová, D. Cepláková, F. Šarkozi, S. Lauko, R. Kotlárik, K. Medla, M. Mikuláš (V.B) - víťazi loga súťaže Deti lesom, les deťom |
19.6.2012 | Olympijský festival detí a mládeže 2. miesto - 400m - Marek Jaroš (IV.A) 3. miesto - 400m - Samuel Lambert (IV.A) 3. miesto - skok z miesta - Juraj Kret (III.C) 3. miesto - hod basket. loptou - Radko Beňo (III.C) 3. miesto - štafeta - Juraj Kret, Radko Beňo, Jakub Švec (III.C), Dominik Kanát (III.A) |
13.6.2012 | Dni športu - deň detí, volejbal žiačok ZŠ 2. miesto - Barbora Hrončeková (VIII.A), Eleonóra Uhrovičová (VIII.A), Dominika Hlaváčová (VIII.A), Katarína Krajčiová (VIII.B), Silvia Rajčanová (IX.A), Veronika Slašťanová (IX.A), Denisa Janovičová (IX.A) Daniela Kršiaková (IX.A) |
7.-8.6. 2012 | Majstrovstvá SR v malom futbale dievčat 2. miesto - Dominika Hlaváčová (VIII.A), Zuzana Slašťanová (VIII.A), Natália Haschová (VIII.A), Veronika Slašťanová (IX.A), Silvia Rajčanová (IX.A), Denisa Janovičová (IX.A), Klára Zimanová (IX.A), Timea Lukáčová (IX.A), Daniela Kršiaková (IX.A), Katarína Michalková (IX.A) |
26.5.2012 | Krajské kolo v hokejbale 4. miesto - Ladislav Kuštek, Dávid Beňo, Róbert Henžel, Marek Halás, Dalibor Daniel Orság, Daniel Turaz, Milan Tužinský, Adrián Gaj |
24.5.2012 | Okresné kolo v atletike 1. miesto, kriketka - Silvia Rajčanová |
2.5.2012 | Majstrovstvá regiónu v malom futbale dievčat 1. miesto - Z. Slašťanová (VIII.A), D. Hlaváčová (VIII.A), K. Zimanová (IX.A), D. Janovičová (IX.A), V. Slašťanová (IX.A), D. Kršiaková (IX.A), S. Rajčanová (IX.A), T. Lukáčová (IX.A) |
27.4.2012 | Beh oslobodenia Hornej Ždane 1. miesto - Nina Krajčíková (I.C) 2. miesto - Karolína Vidová (II.C) 2. miesto - Timotej Ziman (IV.B) |
26.4.2012 | Street Hockey, okresné kolo šk. ligy 1. miesto - M. Hlaváč (VII.B), A. Gaj (VIII.B), M. Tomko (VIII.B), R. Henžel (IX.B), L. Kuštek (IX.B), D. Orság (VIII.B), M. Halás (IX.B), M. Tužinský (IX.B), R. Rusnák (IX.B) |
25.4.2012 | Majstrovstvá obvodu v malom futbale dievčat 1. miesto - Z. Slašťanová (VIII.A), D. Hlaváčová (VIII.A), K. Zimanová (IX.A), D. Janovičová (IX.A), V. Slašťanová (IX.A), D. Kršiaková (IX.A), S. Rajčanová (IX.A) |
20.4.2012 | Beh oslobodenia mesta ZH Natália Haschová (VIII.A) - 1800m, 1. miesto Nina Krajčíková (I.C) - 400m, 1. miesto Karolína Vidová (II.C) - 400m, 3. miesto Timotej Ziman (IV.C) - 800m, 3. miesto |
18.4.2012 | Regionálne kolo malého futbalu žiakov
- 99 a mladší 1. miesto - Hlaváč (VII.B), Košťál (VII.B), Štefanovič (VII.B), Machák (VI.B), Knézel (VI.B), Koza (VI.B), Barboriak (VI.B), Bodor (VI.D), Heško (VI.B), Malatinec (VI.A) |
6.4.2012 | Okresné kolo malého futbalu žiakov -
99 a mladší 1. miesto - Hlaváč (VII.B), Košťál (VII.B), Štefanovič (VII.B), Machák (VI.B), Knézel (VI.B), Koza (VI.B), Barboriak (VI.B), Bodor (VI.D), Heško (VI.B), Malatinec (VI.A) |
5.4.2012 | Obvodné kolo malého futbalu žiakov -
99 a mladší 1. miesto - Hlaváč (VII.B), Košťál (VII.B), Štefanovič (VII.B), Machák (VI.B), Knézel (VI.B), Koza (VI.B), Barboriak (VI.B), Bodor (VI.D), Heško (VI.B), Malatinec (VI.A) |
12.4.2012 | Obvodné kolo malého futbalu žiačok -
99 a mladšie 3. miesto - N. Šušková (VI.C), C. Balážová (VI.C), I. Cicková (VI.C), S. Novodomcová (VI.C), L. Ružičková (VI.C), V. Galková (VI.C), K. Jágerová (VI.C), M. Glézlová (VI.C), R. Patkáňová (VI.D), D. Veisová (VI.A), A. Mekýšová (VI.D), M. Blahyjová (V.C), E. Trvalcová (V.C), P. Herková (V.C), L. Mikulová (V.C), N. Čačalová (V.A), B. Kupčiová (V.A) |
23.3.2012 | Okresné kolo v malom futbale žiakov 1. miesto - Hlaváč (VII.B), Košťál (VII.B), Štafanovič (VII.B), Machák (VI.B), Knézel (VI.B), Koza (VI.B), Barboriak (VI.B), Bodor (VI.D), Heško (VI.B), Malatinec (VI.A) |
22.3.2012 | Obvodné kolo v malom futbale žiakov 1. miesto - Hlaváč (VII.B), Košťál (VII.B), Štefanovič (VII.B), Machák (VI.B), Knézel (VI.B), Koza (VI.B), Barboriak (VI.B), Bodor (VI.D), Heško (VI.B), Malatinec (VI.A) |
16.2.2012 | Obvodné kolo vo volejbale žiačok 2. miesto - V. Slašťanová (IX.A), D: Janovičová (IX.A), D. Kršiaková (IX.A), E. Uhrovičová (VIII.A), B. Hrončeková (VIII.A), K. Krajčiová (VIII.B), T. Rihová (VII.C), A. Mekíšová (VI.D) |
14.2.2012 | Obvodné kolo vo vybíjanej žiačok 3. miesto - D. Riesová (VII.A), A. Kopisová (VII.A), K. Kantorová (VII.A), N. Stribulová (VII.A), A. Mekíšová (VII.A), J. Bahnová (VI.D), N. Šušková (VI.C), N. Páleniková (VI.A), J. Hrončeková (VI.A), D. Veisová (VI.A), B. Kupčiová (V.A), M. Mokrošová (V.A) |
24.1.2012 | Orion florbalcup, obvodné kolo Mladšie žiačky - 1. miesto D. Veisová (VI.A), J. Hrončeková (VI.A), K. Škriniarová (VI.A), T. Hromádková (VI.A), M. Páleniková (VI.A), K. Sádovská (VI.A), N. Šušková (VI.C), L. Ružičková (VI.C), A. Mekíšová (VI.D) Staršie žiačky - 2. miesto V. Slašťanová (IX.A), T. Lukáčová (IX.A), K. Zimanová (IX.A), R. Štrbová (VIII.A), E. Uhrovičová (VIII.A), B. Hrončeková (VIII.A), D. Hlaváčová (VIII.A), N. Haschová (VIII.A), K. Krajčiová (VIII.B) |
9.12.2011 | Strelecká Mikulášska súťaž Magdaléna Danková (IX.A) - 1. miesto, kat. starších dievčat Katarína Balážová (IX.A) - 3. miesto, kat. starších dievčat Martin Ries (V.A) - 4. miesto, kat. mladší chlapci |
21.10.2011 | Obvodné kolo v bedmintone A. Kopisová (VII.A), K. Kantorová (VII.A) - 1. miesto, kat. mladšie žiačky A. Kopisová (VII.A), K. Kantorová (VII.A) - 2. miesto, kat. staršie žiačky |
17.10.2011 | Dni športu Volejbal dievčatá: E. Uhrovičová (VIII.A), B. Hrončeková (VIII.A), K. Krajčiová (VIII.B), S. Rajčanová (IX.A), V. Slašťanová (IX.A), Terézia Rihová (VI.C), M. Vojčeková (VI.C), E. Rudinská (VI.C) - 1. miesto Basketbal chlapci: A. Mokroš (IX.A), T. Mokroš (VI.B), M. Páleník (VIII.A), A. Krajči (VIII.B), M- Valo (IX.C), M. Košťál (VIII.A), M. Dérer (IX.C) - 2. miesto |
12.10.2011 | Okresné kolo v bedmintone ZŠ Alžbeta Kopisová, Karolína Kantorová (VII.A) - 1. miesto v kategórii ml. žiačky Milan Bitala (VII.B), Andrej Tončík (VI.A) - 3. miesto v kategórii ml. žiaci |
6.6.2012 | Hasičská technika dnes a v minulosti
Maroš Malatinec (VI.A) - 1. miesto v kategórii 10 - 12 rokov Daniela Kršiaková (IX.A), Veronika Slašťanová (IX.A) - 1. miesto v kategórii 13 - 15 rokov |
24.5.2012 | Na bicykli bezpečne Jakub Mihál (V.A), Marek Kabina (V.A), Michaela Rišňovská (V.A), Miroslava Mokrošová (V.A) - 3. miesto |
30.5.2012 | Protech - Mladý technik 1. miesta: Simona Búciová (III.B) v kategórii 1.-4.ročník, Modely Patrik Nociar (VII.B), Miroslav Hlaváč (VII.B), Jakub černický (VII.B) v kategórii 5.-9. ročník - Lego Jozef Čajági (V.B), Miroslava Dubcová (V.A) - v kategórii 5.-9. ročník - Drevo Bronislava Barátová (VIII.B) v kategórii 5.-9. ročník - Origami Igor Najšel (VI.D) v kategórii 5.-9. ročník - Technická hračka Lukáš Tóth (IX.A) - Hlavná cena Inovalu |
29.2.2012 | Súťaž o najkrajšiu búdku, kŕmidlo Michaela Dekýšová (VI.C) - 1. miesto, kategória K5 |