Postup pri registrácii a poukázaní daru:

1. Zaregistrujte sa na stránke  www.ludialudom.sk/vyzvy/2992 :

klik na „Registruj sa“ (vpravo hore), vyplňte emailovú adresu, heslo (zapamätajte si ho), meno a priezvisko; klik na „Registrovať“.

2. V sekcii „Chcem darovať“ zvoľte sumu; klik na „Odoslať dar“; v stĺpci „Vyberte spôsob platby“ zvoľte Vašu možnosť platby a klik na „Odoslať platbu“. Podľa Vami zvolenej možnosti platby Vás stránka automaticky presmeruje na Vašu banku. Urobíte úhradu v banke a to je všetko. Ďakujeme vám.

Postup, ak: nemáte čas a necháte to na nás; nemáte účet v banke alebo nepoužívate internetbanking:

Vyplňte priloženú návratku, doručte nám Vami zvolenú sumu a my sa postaráme o ostatné. Ďakujeme Vám. (navratka.doc, navratka.pdf)

Postup, ak nemáte mailový účet:

Príďte do kancelárie ŠJ, prineste darovanú sumu a my Vám so všetkým ostatným pomôžeme. Ďakujeme Vám.