iBobor - celoslovenská informatická súťaž
Nina Glázerová | 5.A | 100. percentil (prvých 1320 najlepších v SR) |
David Hlaváč | 5.B | 83. percentil |
Peter Šurka | 6.A | 82. percentil |
Alica Gocníková | 6.A | 78. percentil |
Saskia Laura Machovičová | 6.B | 88. percentil |
Andrej Krajčov | 6.B | 86. percentil |
Jakub Ondruš | 6.B | 83. percentil |
Richard Kavacký | 6.B | 81. percentil |
Michal Német | 6.B | 73. percentil |
Radka Mlynárčiková | 7.A | 82. percentil |
Kristián Lovčičan | 8.A | 87. percentil |
Vladimír Urblík | 9.A | 89. percentil |
Viktor Sedliak | 9.A | 79. percentil |
Biologická olympiáda
okresné kolo | Marek Šulák | 6.A | 1. miesto |
okresné kolo | Zuzana Uhrovičová | 6.B | 3. miesto |
okresné kolo | Petra Uhrovičová | 9.A | 2. miesto |
okresné kolo | Nataly Očovanová | 9.A | 3. miesto |
krajské kolo | Petra Uhrovičová | 9.A | 6. miesto |
Geografická olympiáda
okresné kolo, kategória F
Zuzana Uhrovičová
6.A
5. miesto
okresné kolo, kategória G
David Hlaváč
5.B
2. miesto
okresné kolo, kategória G
Matias Chylik
5.B
5. miesto
okresné kolo, kategória G
Gregor Klacek
5.B
6. miesto
okresné kolo, kategória F
Michal Német
6.B
4. miesto
okresné kolo, kategória F
Saskia Lujza Machovičová
6.B
6. miesto
okresné kolo, kategória E
Kristián Lovčičan
8.A
4. miesto
okresné kolo, kategória E
Petra Uhrovičová
9.A
1. miesto
krajské kolo, kategória E
Petra Uhrovičová
9.A
19. miesto / úspešný riešiteľ
okresné kolo, kategória E
Vladimír Urblík
9.A
5. miesto
MAKSÍK
Gocníková Michaela | 2.A | umiestnenie 1. - 685. |
Wagingerová Lea | 2.B | umiestnenie 1. - 685. |
Bista Michal | 3.A | umiestnenie 1. - 316. |
Matematická olympiáda
okresné kolo | Tadeáš Grus | 5.A | 5.miesto |
okresné kolo | Denis Kanina | 5.A | 5.miesto |
okresné kolo | Peter Šurka | 6.A | 9.miesto |
okresné kolo | Filip Švec | 6.A | 9.miesto |
okresné kolo | Michal Német | 6.B | 9.miesto |
okresné kolo | Margaréta Zuzana Mikulová | 8.A | 6.miesto |
okresné kolo | Kristián Lovčičan | 8.A | 7.miesto |
okresné kolo | Petra Uhrovičová | 9. A | 1.miesto |
okresné kolo | Vladimír Urblík | 9. A | 3. miesto |
okresné kolo | Viktor Sedliak | 9.A | 4.miesto |
okresné kolo | Nataly Očovanová | 9.A | 5.miesto |
okresné kolo | Miroslav Kútik | 9.A | 6.miesto |
okresné kolo | Sofia Lujza Machovičová | 9.A | 6.miesto |
Matematický klokan
Matematický klokan 1 | Doležal Dominik | 1.A | úspešný riešiteľ |
Matematický klokan 1 | Harangozóová Lívia | 1.A | úspešný riešiteľ |
Matematický klokan 1 | Kanina Tobias | 1.A | úspešný riešiteľ |
Matematický klokan 2 | Ďuriš Matej | 2.A | úspešný riešiteľ |
Matematický klokan 2 | Chrobák Tomáš | 2.B | úspešný riešiteľ |
Matematický klokan 3 | Táborský Samuel | 3.A | úspešný riešiteľ |
Matematický klokan 4 | Filip Šulák | 4.B | Úspešný riešiteľ |
Pytagoriáda
okresné kolo | David Macko | 4.A | úspešný riešiteľ, 4. - 6. miesto |
okresné kolo | Nina Glázerová | 5.A | úspešný riešiteľ, 14. miesto |
okresné kolo | Tadeáš Grus | 5.A | úspešný riešiteľ, 17. miesto |
okresné kolo | Mathias Chylik | 5.B | úspešný riešiteľ, 15. - 16. miesto |
okresné kolo | Alica Gocníková | 6.A | úspešný riešiteľ, 9. miesto |
Olympiáda v anglickom jazyku
okresné kolo
Hana Neshodová
6.B
3. miesto
Slovíčka v malíčku 2021
celoslovenská súťaž | Simona Renčová | 9.A | finalistka súťaže |
Mám svojich starkých veľmi rád - literárna súťaž
okresné kolo
Margaréta Zuzana Mikulová
8.A
3. miesto
Mám svojich starkých veľmi rád - výtvarná súťaž
okresné kolo | Ema Oriešková | 2.B | 1.miesto |
okresné kolo | Viktória Júdová | 7.A | 2. miesto |
Veľkonočná kraslica, výtvarná súťaž
okresné kolo | Ema Oriešková | 2.B | 1.miesto |
Vesmír očami detí, výtvarná súťaž
okresné kolo | Viktória Júdová | 7.A | cena poroty a postup do celoslovenského kola |
okresné kolo | Adriána Teszarovicsová | 9.B | postup do celoslovenského kola |
Dejepisná olympiáda
okresné kolo | Kristián Lovčičan | 8.A | 1. miesto |
krajské kolo | Kristián Lovčičan | 8.A | 15. miesto |
Hviezdoslavov Kubín
okresné kolo | Barbora Gumančíková | 4.B | 1.miesto s postupom |
okresné kolo | Patrik Šarkozi | 9.B | 1. miesto, postup na krajské kolo |
okresné kolo | Nelly Tonhajzerová | 4.B | 1. miesto s postupom |
okresné kolo | Ivana Fričová | 9.A | 3.miesto |
okresné kolo | Nataly Očovanová | 9.A | 2.miesto |
Tak píšem ja
celoslovenská súťaž | Nataly Očovanová | 9.A | 2.miesto (próza) - B skupina, žiaci II.stupňa |
celoslovenská súťaž | Sofia Lujza Machovičová | 9.A | 2.miesto (próza) - B skupina, žiaci II.stupňa |
-
Všetkovedko - celoslovenská súťaž
Dekýšová Sára | 2.A | titul Vševedko - 22. miesto |
Dosyn Andrej | 2.A | titul Vševedko - 15. miesto |
Šimková Miriam | 2.A | titul Vševedko - 29. miesto |
Bedrúňová Ema | 2.B | titul Vševedko - 22. miesto |
Mikulová Ela Barbora | 3.A | titul Vševedko - 36. miesto |
Bista Michal | 3.A | titul Vševedko - 36. miesto |
Šistíková NIna | 3.B | titul Vševedko - 47. miesto |
Krištof Tobias | 3.B | titul Všetkovedko školy - 23.miesto |
Urblíková Nela | 3.B. | titul Vševedko - 55. miesto |
Filip Šulák | 4.B | titul Vševedko - 53. miesto |
Logická olympiáda
šk. kolo | Dávid Macko | 4.A | 2. miesto postup do celosl. kola |
šk. kolo | Filip Šulák | 4.B | 1. miesto postup do celosl. kola |
šk. kolo | Kristián Lovčičan | 8.A | 1. miesto postup do celosl. kola |
šk. kolo | Miroslav Kútik | 9.A | 2. miesto postup do celosl. kola |
Mladý technik
Richard Kavacký | 6.B | 1. miesto - technická hračka |
Richard Kavacký | 6.B | Najlepší žiak „Mladý technik" pre deti do 15 rokov |
Zuzana a Petra Uhrovičové | 6.B, 9.A | 2. miesto - výrobok z dreva |
Technická olympiáda
okresné kolo
Karin Krátka, Kristián Lovčičan
8.A
2. miesto
Úspechy v šk. roku 2019/2020 nájdetu tu :-)
Úspechy v šk. roku 2018/2019 nájdetu
tu :-)
Úspechy v šk. roku 2017/2018 nájdetu
tu :-)
Úspechy v šk. roku 2016/2017 nájdetu
tu :-)
Úspechy v šk. roku 2015/2016 nájdete tu :-)
Úspechy v šk. roku 2013/2014 nájdete tu :-)
Úspechy v šk. roku 2012/2013 nájdete tu :-)
Úspechy v šk. roku 2011/2012 nájdete tu :-)
Úspechy v šk. roku 2010/2011 a skôr nájdete tu :-)